SKOOLBESTUURSPAN

André Verhoog

André Verhoog

Skoolhoof

Tania Pape

Tania Pape

Persoonlike Assistant

Johan Nel

Johan Nel

Adjunkhoof

Pieter Hill

Pieter Hill

Adjunkhoof

Adele Jardim

Adele Jardim

Departementshoof Akker-Jakkers

Maresa Swart

Maresa Swart

Departementshoof GF

Ansu Rossouw

Ansu Rossouw

Departementshoof ISF

Akker-jakkers

Marilize Nel

Marilize Nel

Pre- Gr. R

Jean-Marie Cronje

Jean-Marie Cronje

Pre- Gr. R

Muis Jassen

Muis Jassen

Pre-R Assistent

Margie van Rooyen

Margie van Rooyen

Pre-R Assistent

Natasja van der Poll

Natasja van der Poll

Gr. R

Adele Jardim

Adele Jardim

Gr. R

Anneldi van Niekerk

Anneldi van Niekerk

Gr. R

Elmaré Louw

Elmaré Louw

Gr. R

Anri Appel

Anri Appel

Gr. R Assistent

Tonel van Zyl

Tonel van Zyl

Gr. R Assistent

GRONDSLAGFASE

Anneke Hamman

Anneke Hamman

Gr. 1

Denise de Kock

Denise de Kock

Gr. 1

Alette Bothma

Alette Bothma

Gr. 1

Maresa Swart

Maresa Swart

Gr. 2

Monique Dreyer

Monique Dreyer

Gr. 2

Carla Joubert

Carla Joubert

Gr. 2

Retha Brooks

Retha Brooks

Gr. 3

Leana Mouton

Leana Mouton

Gr. 3

Anel Jordaan

Anel Jordaan

Gr. 3

Amore van Zyl

Amore van Zyl

Assistant

INTERMEDIêRE FASE

Danielle van Niekerk

Danielle van Niekerk

Xander van der Merwe

Xander van der Merwe

Ansu Rossouw

Ansu Rossouw

Johan Kemp

Johan Kemp

Pieter Hill

Pieter Hill

Niel Steyn

Niel Steyn

André Dippenaar

André Dippenaar

Bo du Preez

Bo du Preez

Anja van Zyl

Anja van Zyl

Johan Nel

Johan Nel

Francois Bruwer

Francois Bruwer

Albert Nel

Albert Nel

Annerienne Fourie

Annerienne Fourie

Musiek

Egbertus Hanekom

Egbertus Hanekom

Musiek

André Verhoog

André Verhoog

Skoolhoof

ADMINISTRATIEWE PERSONEEL

Tania Pape

Tania Pape

Annalize Lombard

Annalize Lombard

Ria-Marie Auret

Ria-Marie Auret

Wilma Fourie

Wilma Fourie

Ilse Muller

Ilse Muller

SPORTKANTOOR

Rubin Lategan

Rubin Lategan

Elizma van Niekerk

Elizma van Niekerk

TERREINPERSONEEL

Jannie Loubser

Jannie Loubser

Jacob Pietersen

Jacob Pietersen

Mervin Daniels

Mervin Daniels

August Isaacs

August Isaacs

Johantjie Booysen

Johantjie Booysen

Aletta Fortuin

Aletta Fortuin

Francina Juries

Francina Juries

Maria Philips

Maria Philips

Lendene Pietersen

Lendene Pietersen

Nasorg

Marliza Fick

Marliza Fick

Monica Roets

Monica Roets

Monique Bell-Dirks

Monique Bell-Dirks

Leejay Mitchell

Leejay Mitchell

Christelle Marx

Christelle Marx

Mary Haynes

Mary Haynes

Chantelle Venter

Chantelle Venter

Joey McHale

Joey McHale

Marlene Theunissen

Marlene Theunissen

Jacolene Schafer

Jacolene Schafer

Zelda Swanepoel

Zelda Swanepoel

Annamarie Otto

Annamarie Otto

Ruby Haynes

Ruby Haynes

Mandy Haynes

Mandy Haynes

Jodie October

Jodie October

BEHEERLIGGAAM

Erick Senekal

Erick Senekal

Voorsitter

Lizelle van der Walt

Lizelle van der Walt

Onder-Voorsitter

Christo Toerien

Christo Toerien

Tesourier

André Verhoog

André Verhoog

Skoolhoof

Johan Nel

Johan Nel

Opvoeder

Mynhardt Loubser

Mynhardt Loubser

Ouer

Lizelle Burger

Lizelle Burger

Ouer

André Dippenaar

André Dippenaar

Opvoeder

Jannie Loubser

Jannie Loubser

Opvoeder