SKOOLBESTUURSPAN

André Verhoog

André Verhoog

Skoolhoof

Tania Pape

Tania Pape

Persoonlike Assistant

Johan Nel

Johan Nel

Adjunkhoof

Pieter Hill

Pieter Hill

Adjunkhoof

Adele Jardim

Adele Jardim

Departementshoof Akker-Jakkers

Maresa Swart

Maresa Swart

Departementshoof GF

Ansu Rossouw

Ansu Rossouw

Departementshoof ISF

Petri Potgieter

Petri Potgieter

Sporthoof

Elizma van Niekerk

Elizma van Niekerk

Bemarkingshoof

Annerienne Fourie

Annerienne Fourie

Kultuurhoof

Jannie Loubser

Jannie Loubser

Geboue en terrein

Jakkertjies

Elmaré Louw

Elmaré Louw

Gr. R

Ruby Haynes

Ruby Haynes

Akker-jakkers

Marilize Nel

Marilize Nel

Pre- Gr. R

Amore du Plessis

Amore du Plessis

Gr.Pre R

Muis Jassen

Muis Jassen

Pre-R Assistent

Margie van Rooyen

Margie van Rooyen

Pre-R Assistent

Natasja van der Poll

Natasja van der Poll

Gr. R

Adele Jardim

Adele Jardim

Gr. R

Anneldi van Niekerk

Anneldi van Niekerk

Gr. R

Anri Appel

Anri Appel

Gr. R Assistent

GRONDSLAGFASE

Anneke Hamman

Anneke Hamman

Gr. 1

Denise de Kock

Denise de Kock

Gr. 1

Alette Bothma

Alette Bothma

Gr. 1

Maresa Swart

Maresa Swart

Gr. 2

Monique Steyn

Monique Steyn

Gr. 2

Carla Joubert

Carla Joubert

Gr. 2

Jeanine Erasmus

Jeanine Erasmus

Gr. 3

Anel Steyn

Anel Steyn

Gr. 3

Janine Jooste

Janine Jooste

Gr. 3

Lizbe van der Walt

Lizbe van der Walt

REM

Janke Alberts

Janke Alberts

Assistant

INTERMEDIêRE FASE

Danielle van Rooyen

Danielle van Rooyen

Xander van der Merwe

Xander van der Merwe

Ansu Rossouw

Ansu Rossouw

Johan Kemp

Johan Kemp

Pieter Hill

Pieter Hill

Niel Steyn

Niel Steyn

André Dippenaar

André Dippenaar

Bo du Preez

Bo du Preez

 Anja du Preez

Anja du Preez

Johan Nel

Johan Nel

Francois Bruwer

Francois Bruwer

Albert Nel

Albert Nel

Annerienne Fourie

Annerienne Fourie

Musiek

Egbertus Hanekom

Egbertus Hanekom

Musiek

Marna Meyer

Marna Meyer

Kuns

Kyla Lambrechts

Kyla Lambrechts

Assistant

ADMINISTRATIEWE PERSONEEL

Tania Pape

Tania Pape

Annalize Lombard

Annalize Lombard

Ria-Marie Auret

Ria-Marie Auret

Wilma Fourie

Wilma Fourie

Ilse Muller

Ilse Muller

SPORTKANTOOR

Rubin Lategan

Rubin Lategan

Elizma van Niekerk

Elizma van Niekerk

Petri Potgieter

Petri Potgieter

Sporthoof

TERREINPERSONEEL

Jannie Loubser

Jannie Loubser

Jacob Pietersen

Jacob Pietersen

Mervin Daniels

Mervin Daniels

Johantjie Booysen

Johantjie Booysen

Neil Daniels

Neil Daniels

Aletta Fortuin

Aletta Fortuin

Francina Juries

Francina Juries

Maria Philips

Maria Philips

Lendene Pietersen

Lendene Pietersen

Girshwin Heffnaar

Girshwin Heffnaar

Elliot Jooste

Elliot Jooste

Nasorg

Mandy Haynes

Mandy Haynes

Monica Roets

Monica Roets

Monique Bell-Dirks

Monique Bell-Dirks

Leejay Mitchell

Leejay Mitchell

Christelle Marx

Christelle Marx

Mary Haynes

Mary Haynes

Chantelle Venter

Chantelle Venter

Joey McHale

Joey McHale

Marlene Theunissen

Marlene Theunissen

Jacolene Schafer

Jacolene Schafer

Zelda Swanepoel

Zelda Swanepoel

Annamarie Otto

Annamarie Otto

Jodie October

Jodie October

BEHEERLIGGAAM

Mynhardt Loubser

Mynhardt Loubser

Voorsitter

Deleur Stander

Deleur Stander

Onder voorsitter – Akademie

Lizelle Burger

Lizelle Burger

Tesourier

Sonica Terblanche

Sonica Terblanche

Bermarking

Robert Lesch

Robert Lesch

Sport

Niel Hofmeyr

Niel Hofmeyr

Veiligheid

André Verhoog

André Verhoog

Skoolhoof

Tania Pape

Tania Pape

Skoolhoof sekretaresse

Bo du Preez

Bo du Preez

Opvoeder

Pieter Hill

Pieter Hill

Opvoeder

Jannie Loubser

Jannie Loubser

Nie-opvoeder