Personeel

Marilize Nel
Marilize Nel
Gr. Pre-R 1
Margie van Rooyen
Margie van Rooyen
Pre-R Assistent
Jean-Marie Cronje
Jean-Marie Cronjé
Gr. Pre-R 2
Muis Jassen
Muis Jassen
Pre-R Assistent
Anneldi van Niekerk
Anneldi van Niekerk
Gr. R.1
Anri Appel
Anri Appel
Gr. R 1 Assistent
Adele Jardim
Adele Jardim
Gr. R.2
Tonel van Zyl
Tonel van Zyl
Gr. R.2 Assistent
Natasja van der Poll
Natasja van der Poll
Gr. R.3
Elmaré Louw

Elmaré Louw
Gr. R.3 Assistent
Anneke Hamman
Anneke Hamman
Gr. 1.1
Denise de Kock
Denise de Kock
Gr. 1.2
Alette Bothma
Alette Bothma
Gr. 1.3
Maresa Swart
Maresa Swart
Gr. 2.1
Monique Dreyer
Monique Dreyer
Gr. 2.1 Assistent
Suria van Zyl
Suria van Zyl
Gr. 2.2
Marilise Kruger
Marelise Kruger
Gr. 2.3
Leana Mouton
Leana Mouton
Gr. 3.1
Anel Jordaan
Anel Jordaan
Gr. 3.2
Retha Brooks
Retha Brooks
Gr. 3.3
Xander van der Merwe
Xander van der Merwe
Gr. 4.1
Sandra Basson
Sandra Basson
Gr. 4.2
Adri van Heerden
Adri van Heerden
Gr. 4.3
Christiaan Norman
Christiaan Norman
Gr. 5.1
Pieter Hill
Pieter Hill
Gr. 5.2
Johan Kemp
Johan Kemp
Gr. 6.1
Bo du Preez
Bo du Preez
Gr. 6.2
JP Lotter
JP Lotter
Gr. 6.3
Andre Dippenaar
André Dippenaar
Gr. 7.1
Susan Groenewald
Susan Groenewald
Gr. 7.2
Niel Steyn
Niel Steyn
Gr. 7.3
Egbertus Hanekom
Egbertus Hanekom
Musiek & Kultuurhoof
Annerienne Fourie
Annerienne Fourie
Musiek
Karin Cronje
Karen Cronjé
Kuns
Petri Potgieter
Petri Potgieter
Sporthoof
Dawie Dyason
Dawie Dyason
Sportorganiseerder
Elizma van Niekerk
Elizma van Niekerk
Sportorganiseerder
Rubin Lategan
Rubin Lategan
Sport Ontwikkeling
Tilla Brink
Tilla Brink
Bemarking
Wilma Fourie
Wilma Fourie
Finansiële Beamptes
Ria-Marie Auret
Ria-Marie Auret
Finansiële Debiteure
Annalize Lombard
Annalize Lombard
Ontvangs
André Verhoog
André Verhoog
Skoolhoof
Marzaan van Niekerk
Marzaan van Niekerk
Skoolhoof Assistent
Johan Nel
Johan Nel
Adjunkhoof
Ilse Muller
Ilse Muller
Klerewinkel
Jannie Loubser
Jannie Loubser
Terreinbestuurder
Jacob Pietersen
Jacob Pietersen
Opsigter
August Isaacs
August Isaacs
Terrein
Johan Booysen
Johan Booysen
Terrein
Mervin Daniels
Mervin Daniels
Terrein
Francina Juries
Francina Juries
Admin-hulp
Maria Phillips
Maria Phillips
Skoonmaker
Aletta Fortuin
Aletta Fortuin
Skoonmaker
Marliza Fick
Marliza Fick
Nasorg Akker-Jakkers (Hoof)
Monica Roets
Monica Roets
Nasorg Akker-Jakkers
Monique Bell-Dirks
Monique Bell-Dirks
Nasorg Akker-Jakkers
Lizma September
Lizma September
Nasorg Akker-Jakkers
Chantelle Venter
Chantelle Venter
Nasorg - Gr. 1
Joey McHale
Joey McHale
Nasorg - Gr. 1
Marlene Theunissen
Marlene Theunissen
Nasorg - Gr. 2
Jacolene Schafer
Jacolene Schafer
Nasorg - Gr. 3 (GF Hoof)
Zelda Swanepoel
Zelda Swanepoel
Nasorg - Gr. 3
Annamarie Otto
Annamarie Otto
Nasorg - Gr. 3
Christelle Marx
Christelle Marx
Nasorg - Gr. 4 (ISF Hoof)
Mary Heyns
Mary Haynes
Nasorg - Gr. 5
Ruby Hendricks
Ruby Haynes
Nasorg - Gr. 6
Mandy Haynes
Mandy Haynes
Nasorg - Gr. 7
Ledene-Pietersen
Ledene-Pietersen
Nasorg Hulp